AUTOTIESINIMAS

ĮLENKIMŲ TIESINIMAS BE DAŽYMO

Automobilių įlenkimų tiesinimas be dažymo yra specialių procedūrų visuma padedanti pašalinti nuo jūsų automobilio įvairius įlenkimus ar duobutes esančias, bet kurioje kėbulo dalyje. Tam naudojama technologija leidžia tai padaryti be perdažymo, šlifavimo, gruntavimo ar kitų panašių kėbulo darbų.

Autotiesinimo be dažymo privalumai:

GREIČIAU

Tiesinimo darbai dažniausiai trunka valandą ar mažiau.

ORIGINALI APSAUGA

Nepažeidžiamas antikorozinis sluoksnis.

NESUMAŽĖJA VERTĖ

Automobilio kėbulo dažų danga išlieka originali ir nepažeista.

PATOGIAU

Tam tikromis aplinkybėmis Jūms net nereikia važiuoti į servisą - mes galime patys atvykti pas Jus.

PIGIAU

2, kartais net 3 kartus pigiau negu tradicinis remonto būdas - dažymas.

ŠVARIAU

Lieka švarus automobilio salonas, nes remonto metu nebūna dulkių, vandens, cheminių medžiagų, nebus netyčia uždažytų langų, padangų, posparnių ar kitų automobilio vietų.

"ŽALIAU"

Įlenkimų remontas atliekamas mechaniškai tiesinant, todėl neteršiama aplinka jokiomis cheminėmis medžiagomis, nelieka jokių šiukšlių.

APIE MUS

Automobilio kėbulo įlenkimų tiesinimas be dažymo. KAS TAI?

Automobilio kėbulo įlenkimų lyginimas be dažymo (ang. "PDR" - Paintless Dent Repair) - tai įvairių automobilio kėbulo įlenkimų pašalinimas be glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ir dažymo darbų. Tokiu būdu remontuojant įlenkimus Jūsų automobilio dažų danga išlieka originali, taupomas brangus Jūsų laikas ir, be jokios abejonės, Jūsų pinigai.

KOKIA ĮLENKIMŲ TIESINIMO BE DAŽYMO KAINA?

Remonto kaina priklauso nuo įlenkimų dydžio bei vietos ant automobilio kėbulo. Tikslią kainą galime pasakyti tik apžiūrėjus įlenkimą, tačiau dažniausiai kaina būna du ar tris kartus mažesnė nei glaistant ir perdažant automobilio detalę. Kainą sudaro įlenkimų skaičius ant vienos detalės, kiekvieno sekančio įlenkimo lyginimas ant vienos detalės kainuoja mažiau.

KIEK LAIKO UŽTRUNKA TIESINIMAS BE DAŽYMO?

Dažniausiai automobilis sutvarkomas tą pačią dieną. Dauguma labai smulkių įlenkimų gali būti sutvarkomi valandos eigoje. Didesnių įlenkimų tiesinimas gali užtrukti iki keturių - penkių valandų. Automobilių po krušos remontas dažniausiai užtrunka apie dvi dienas. Tikslų darbų atlikimo laiką pasakysime apžiūrėję įlenkimus.

KAIP TAI YRA ATLIEKAMA?

Šio būdo įlenkimų tiesinimui naudojami specialūs įrankiai. Šių įrankių pagalba automobilio skarda yra atsargiai "masažuojama" ir atkeliama iš blogosios pusės. Tai darbas reikalaujantis kruopštumo, atidumo bei gerų įgūdžių. Priėjimai prie įlenkimo įvairūs: įlenkimai ant automobilio durelių gali būti pasiekiami pro nuleisto durelių stiklo angą arba kitas gamyklines rėmo angas; įlenkimai ant automobilio sparno - pro posparnio tarpą arba išėmus automobilio žibintą; įlenkimai ant automobilio stogo - nuėmus stogo apdailą. Kai kuriais atvejais reikia nuimti durelių (ar kitos detalės) apdailas. Įlenkimai tiesinami tiek ant plieninio, tiek ant aliuminio paviršiaus. Tiesinimo eigoje nenaudojamas kaitinimas ar vėsinimas, todėl nėra pavojaus originaliai dažų dangai. Daugelis klientų klausia ar mes naudojame šildymą - šaldymą, magnetus arba vakuumą įlenkimų tiesinimui? Jei jūs paklausite - mes greičiausiai atsakysime TAIP. Dėl laiko taupymo yra paprasčiau sutikti su kliento žiniomis. Šildymas žiemos metu gali būti panaudotas atitirpinimui, taip pat naudojant karštus klijus. Vakuumas naudojamas vienintelėje vietoje - tai lempos tvirtinimui prie kėbulo. Magnetas... Logiškai pagalvokite, kokio dydžio reikia magneto, kad jis ištrauktų įlenkimą. Galime pasiūlyti pažiūrėti juokingą filmuką apie magnetą. Taigi nei vienas iš minėtų būdų nėra susijęs su įlenkimų tiesinimu - tokiu būdu įlenkimai patys neatšoka.

KOKIUS ĮLENKIMUS GALIME IŠLYGINTI?

Ištiesinti galima daugelį nedidelių įlenkimų, kurie atsiranda:

KOKIŲ ĮLENKIMŲ NEGALIME IŠLYGYNTI?

Dažniausiai (bet ne visada) nepavyksta idealiai sutvarkyti tokių įlenkimų, kaip:

MOKYMAI

TAI PIRMIEJI IR VIENINTELIAI PDR MOKYMAI, KURIŲ JUMS PRIREIKS.

•  Ar jūs naujokas bedažiame automobilių remonte ir ieškote kur išmokti?
•  Jūs norite nuoširdaus atsakymo, o ne dar vieno pardavimo triuko?
•  Jūs jau mokėtės PDR technikos, tačiau iki šiol nepavyksta dirbti su realiais automobiliais?
•  Jums atsibodo kovoti su nekokybiškai atliktais darbais?
•  Jūs norite remontuoti įlenkimus, kurių nesugeba kiti?

Įlenkimų tiesinimo metu metalas yra spaudžiamas iš vidinės detalės pusės specialių įrankių pagalbą. Šis darbas reikalauja labai didelio kruopštumo, susitelkimo. Net minimalus nukrypimas ar per didelis spaudimas gali sugadinti visą darbą nepataisomai.

 

MOKYMŲ METU IŠMOKSITE

Mokymų metu išmoksite matyti įrankį milimetrų tikslumu jam būnant detalės vidinėje pusėje. Taip pat sužinosite kaip panaudoti tikslią jėgą įlenkimo išspaudimui. Jūs galite įsigyti video medžiagos, peržiūrėti gausybę filmukų Youtube ar kituose portaluose, tačiau be papildomos mokytojo (meistro) priežiūros jūs greičiausiai neišmoksite dirbti šio darbo teisingai.

•  mokome pamatyti įrankio galiuką esantį kitoje skardos pusėje;
•  supažindiname su įvairiais įrankių gamintojais (nėra vieno geriausio įrankių gamintojo). Nurodome įrankių privalumus ir trūkumus;
•  mokome dirbti su skirtingais atspindžio šaltiniais;
•  mokome dirbti su metodu iš išorės;
•  paaiškiname įvairių automobilių remonto subtilybes, dirbsite su realiais automobiliais.
•  mokome dirbti su aliuminio detalėmis;

 

ATLIEKAME INDIVIDUALIUS KURSUS

Mes siūlome individualius kursus, kurių metu didžiausias dėmesys sutelkiamas Jums. Standartiškai kursai užtrunka 1-2 savaites. Jums pageidaujant mokysime tol, kol Jūs perprasite technologinius ypatumus. Juk kiekvienas informaciją įsisavina skirtingai. Mūsų meistrai (dirbame nuo 2005m.) garantuoja, kad bus perteikta ilgalaikė patirtis.

PDR ĮRANKIAI

ĮRANKIAI YRA LABAI SKIRTINGI IR JŲ YRA LABAI DAUG, NES VISI AUTOMOBILIAI SKIRTINGI IR SKIRTINGI PRIĖJIMAI PRIE JŲ

Šiuo metu rinkoje yra labai didelis PDR įrankių pasirinkimas. Tačiau tikrai ne visi yra kokybiški ir atitinka savo kainą. Bedažio automobilio remonte yra dvi pagrindinės technologijos: metodas iš vidinės pusės ir metodas iš išorinės pusės. Abiejų metodų tikslas tas pats, tik nemokant naudotis įrankiais iš vidaus, nepavyks dirbti ir metodu iš išorės. Įrankių yra begalė ir labai skirtingų, nes visi automobiliai turi skirtingus priėjimus prie įlenkimo. Mūsų ilgalaikė patirtis leidžia pasiūlyti pačius geriausius įrankius pagal Jūsų poreikius. Kokybiškiausių įrankių gamintojai yra Amerikoje, tačiau nėra vieno gamintojo, kuris pasiūlytų idealų komplektą. Dažniausiai kompanijos stengiasi sugundyti pirkėjus įrankių komplektais (gaunasi labai gera kaina už vieną įrankį), tačiau tai tikrai nėra geras pasirinkimas, nes komplekte bus pusė įrankių, kurių Jums net nereikia. Net Lietuvoje galima rasti vietinių gamintojų įrankių. Kai kuriuos esam išbandę ir galim teigti , kad tai nėra geriausias kokybės ir kainos santykis. Mes jums surinksime ir padėsime įsigyti patį geriausią komplektą pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Netgi patarsime, kaip galima pasigaminti kai kuriuos įrankius patiems nedidelių pastangų dėka.

Dėl įrankių įsigijimo prašome kreiptis el. paštu:

info@autotiesinimas.lt